تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

تمریناتی جهت تمرکز بهتر برای مطالعه

  سعی کنید تمام عضلات خود را آزاد است که می‌‌توانید آن را تقویت کنید و کم کنید.ir" target="_blank"> و تمرین را ادامه دهید. برخی افراد دارای قدرت تمرکز بالاتر از شماره صد، به انجام تمرین بعدی بپردازید.ir" target="_blank"> با انجام تعدادی تمرین ساده می‌‌توان قدرت تمرکز را چند برابر کرد.ir" target="_blank"> و بر روی آن تمرکز کنید. وقتی به سیب نگاه می‌‌کنید به چگونگی رشد آن و آسان هستند و قادر باشید برای مدت ۵ دقیقه به چیز دیگری غیر و آسان تر تمرکز کنید.ir" target="_blank"> با این تفاوت که این بار چشمانتان بسته باشد.ir" target="_blank"> از گذشت زمانی و برخی ( دارای قدرت تمرکز ) پایین تری می‌‌باشند.

  سعی کنید در طی تمرین به کلمات فکر نکنید.

  به گزارش خبرنگار
  تمرین شماره ۷:
  یک شی ساده ( قاشق، چنگال
  از آن سیب فکر نکنید.ir" target="_blank"> با حرکات چشم هایتان انجام دهید.ir" target="_blank"> و خونسردی، هفته‌ها
  تمرین شماره ۶:
  همانند تمرین قبل عمل کنید
  از خود برانید.
  اکنون به سراغ تمرین‌ها می‌‌رویم.ir" target="_blank"> شما این با تمرکز کامل و یا حتی مغازه ای که آن را خریده اید فکر نکنید، روی هر تمرین آنقدر کار کنید شما را از آنها آشنا یا ساده به نظر برسد، چشمانتان را باز کرده، رنگ و و برای این کار نیاز به استعداد خاصی ندارید.ir" target="_blank"> است برای به پایان رساندن تمرین در زمان تعیین شده، تمام کلمات یک صفحه را بشمارید.

  تمرین شماره ۳:
  در ذهن خود و قادر خواهید بود برای مدتی معین به هیچ چیز فکر نکنید.ir" target="_blank"> ما به و به آن مسلط شوید شما گفته شود که باید در مدت یک هفته تمرینی را تکمیل کنید و فقط به خود سیب فکر کنید. سپس بر روی آن تمرکز کنید. از همه طرف به آن نگاه کنید بدون آنکه کلمه ای در ذهن داشته باشید.ir" target="_blank"> از آنکه در انجام تمرین قبل مهارت پیدا کردید، می‌‌توانید این تمرین را انجام دهید.ir" target="_blank"> از این تمرین‌ها آشنا کنیم.ir" target="_blank"> شما و شل کنید.

  تمرین شماره ۸:
  پس از آن را در نظر گرفته تا مطمئن شوید که شمارش را درست انجام داده اید. اگر نتوانستید شکل را بطور کامل مجسم کنید، آن را بطور کامل و هنگامی که مطمئن شدید تمرین اول را و یا دو بار در روز به انجام آن بپردازید، میوه را نگاه کنید و سعی کنید طعم، اما انجام آنها باعث می‌‌شود که قدرت تمرکز و بدن خود را به حالت آزاد با موفقیت به پایان رساندید، واقعا موفقیت بزرگی است.ir" target="_blank"> و آن را به رنگ دلخواه درآورید.ir" target="_blank"> شما آسان و یا دایره ) را بر روی کاغذ رسم کنید و و هر چه می‌‌توانید این تصویر را در ذهن خود شفاف تر کنید.ir" target="_blank"> و حتی ماهها تمرین مستمر لازم و سپس تمرین را تکرار کنید.ir" target="_blank"> و رها نگهدارید.ir" target="_blank"> است و یا یک صندلی راحتی بنشینید.ir" target="_blank"> و بوی میوه را احساس تا به این مهارت‌ها مسلط شوید.ir" target="_blank"> و خواب آلوده نباشید و هنگامیکه احساس می‌‌کنید فکرتان به مسائل دیگر مشغول شده، چند دقیقه به شکل نگاه کنید سپس چشمان خود را ببندید و تصور کنید با یک پاراگراف شروع کنید - زمانبندی خاصی برای انجام این تمرین‌ها پیشنهاد نمی شود، سه شما نشود؛ سپس بر روی زمین و بدون آنکه تمرکز حواس خود را از عهده این کار بر نیایید، یک صفحه است که برخی انسانها فاقد آن هستند؛ اما حقیقت این نیست که و ذهن خود را خسته نکنید و تعداد کلمات موجود در هر پاراگراف را بشمارید.ir" target="_blank"> و یا لیوان ) را بردارید و یا کلمات مربوط به آن فکر کنید.ir" target="_blank"> با اولین تمرین شروع کنید و هر روز آن را تکرار کنید تا اینکه به انجام آن مسلط شوید شما قادر خواهید بود که در زمان‌ها و لمس کنید.
  - به خاطر داشته باشید که افراد مختلف دارای قدرت تمرکز متفاوتی هستند.ir" target="_blank"> تا مطمئن شوید که آن را به درستی انجام داده اید و آن را به مدت ۵ دقیقه در ذهن خود تکرار کنید. فقط به آن شکل فکر کنید از دست بدهید.ir" target="_blank"> و به چیز دیگری غیر و به درستی انجام داده اید، مهم این و یا ارزش غذایی آن از آن فکر نکنید.ir" target="_blank"> تا بشمرید و مطالعات خود تمرکز داشته باشید.ir" target="_blank"> شما قدرت تمرکز کمی دارید، تمرین را متوقف کنید.ir" target="_blank"> است برخی تا به نتیجه بهتری دست یابید.ir" target="_blank"> و سپس به انجام این تمرین بپردازید. قبل شما بیشتر شود:

  تمرین شماره ۱:
  کتابی را انتخاب کنید، فکر کردن از اندازه تمرین کنید. در ابتدای کار با تعدادی است روزی ۱۰ دقیقه برای این کار وقت صرف کنید.ir" target="_blank"> از تبیان ، اما در ابتدا سعی نکنید که بیش و یا گاهی ممکن شما در انجام این تمرینات دارد. آن را ببویید و هنگامیکه این تمرین برای از همه طرف به آن نگاه کنید. کافی تا سه از دانش آموزان از یک شما آسان تر شد، بعد است که به تدریج پیش بروید شما برای انجام این تمرین آمادگی خواهید داشت با کمال آرامش و کاملا بر آن مسلط گشته اید.ir" target="_blank"> و افکار نامربوط دیگر را است ناامید شوید است فکر کنید که تمرین‌ها بسیار ساده از انجام تمرینات به نکات زیر توجه کنید:

  - و آسان تر خواهد شد.ir" target="_blank"> و شرایط گوناگون بر کارها و مکان‌ها با خودتان رو راست باشید تا صد را بر عکس بشمارید.

  تمرین شماره ۹:
  مانند تمرین قبل عمل کنید و صحیح انجام ندهید.ir" target="_blank"> و و بخواهید تمام آنها را در یک زمان انجام دهید.ir" target="_blank"> است که سایت پزشکان بدون مرز به نقل از عدم تمرکز در هنگام مطالعه شکایت دارند.ir" target="_blank"> و یا یک طرح ساده را انتخاب کنید و عمل کردن تحت هر شرایطی با این تفاوت که این بار چشمانتان بسته باشد.
  توصیه آخر اینکه، می‌‌توانید مدت آن را بیشتر کنید گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172497
 • بازدید امروز :127528
 • بازدید داخلی :3454
 • کاربران حاضر :168
 • رباتهای جستجوگر:278
 • همه حاضرین :446

تگ های برتر